Sprzęt 2017-09-03T00:09:51+00:00

We współczesnej globalnej gospodarce rynkowej informacja jest największą wartością. Wielokrotnie realizacja celów biznesowych danej firmy jest uzależniona od dostępności, jakości i wiarygodności posiadanych informacji. Dlatego tak ważne jest zapewnienie rozwiązań w zakresie infrastruktury IT, które pozwolą pracownikom na pełne i bezpieczne wykorzystanie systemu informatycznego, a poprzez niego samej informacji.

Specjalizujemy się w dostarczaniu swoim Klientom najwyższej jakości produktów i rozwiązań w zakresie infrastruktury IT. W ofercie firmy znajduje się wszystko, co jest potrzebne do zbudowania wydajnej, niezawodnej i bezpiecznej infrastruktury: sprzęt komputerowy (komputery stacjonarne i przenośne, serwery, urządzenia mobilne, urządzenia peryferyjne, pamięci masowe), systemy backup’u umożliwiające wykonywanie kopii bezpieczeństwa aplikacji, baz danych i systemów operacyjnych (oprogramowanie dla wszystkich popularnych systemów operacyjnych i baz danych oraz urządzenia – macierze, switche, karty do komputerów), systemy archiwizacji umożliwiające zapis danych na nośniki oraz szybki dostęp do bardzo dużej ilości danych, systemy do zabezpieczenia ciągłości przetwarzania danych i dostępności oraz profesjonalne systemy zasilania awaryjnego.

Zespół specjalistów pomoże rozwiązać dowolny problem natury technicznej i służy pomocą w każdej fazie budowania systemu informatycznego – od projektu, poprzez wdrożenie, aż po serwis i wsparcie techniczne.