Systemy informatyczne 2017-09-03T00:01:27+00:00

Oprogramowanie dedykowane – aplikacje internetowe

Projektujemy i tworzymy dedykowane aplikacje internetowe, systemy informatyczne dla firm oraz oprogramowanie dedykowane – wykonywane na zamówienie, ściśle pasujące do biznesowych uwarunkowań i wymagań współpracujących z nami firm. Wyróżnia nas nowatorskie myślenie i wykorzystywanie zaawansowanych technologii, także semantycznych. Tylko takie połączenie pozwala na uzyskanie funkcjonalnych, efektywnych i bezpiecznych rozwiązań dedykowanych, wspierających prowadzenie i rozwój biznesu.

Softhis projektuje rozwiązania, które dają ogromne możliwości by efektywnie zarządzać dokumentacją w przedsiębiorstwach. Prawidłowy system obiegu dokumentów jest kluczowym parametrem pozwalającym na optymalizację kosztów. Kompleksowy sposób zarządzania danymi umożliwia szczegółową analizę, wnioski oraz wykorzystanie ich w różnych aspektach dotyczących firmy. System obiegu dokumentów składa się z poszczególnych modułów: zarządzanie dokumentami, magazyny, workflow, raportowanie, integracja oraz jednolity plik kontrolny. Gotowe oprogramowanie Softhis do zarządzania dokumentacją w firmie zapewnia integrację z technicznymi potrzebami każdego przedsiębiorstwa.

Projektowanie aplikacji internetowych

Projektowanie aplikacji internetowych oznacza dla nas dostarczanie rozwiązań informatycznych, które z pomocą przeglądarki internetowej integrują biznes w jednym programie. Nasze pomysły i stosowane przez nas technologie projektowe łączymy z analitycznym podejściem do procesów, potrzeb oraz faktycznych celów, które nowy system ma wspierać.

CRM, ERP i obieg dokumentów

Sprawne zarządzanie wymaga stosowania nowoczesnych narzędzi jak systemy CRM, ERP, których zadaniem jest koordynacja strategii i działań operacyjnych. Rozwiązaniem w tym przypadku jest dostosowane do indywidualnych potrzeb projektowanie aplikacji webowych – usługa oferowana przez zespół ekspertów Softhis. Nasze rozwiązania zwiększają produktywność, wspierają wyniki sprzedażowe, jak również zapewniają stały dostęp do wiedzy gromadzonej w organizacji.

Platformy e-commerce

Dzięki wiedzy i doświadczeniu oferujemy naszym klientom pomysły, które umożliwiają kompleksową obsługę e-biznesu, także poprzez integrację z systemami CRM, ERP i programami magazynowo – księgowymi. Dbamy również o bezpieczeństwo funkcjonowania e-sklepów, chroniąc płatności, zasoby produktów oraz gromadzone dane. Tak jak aplikacje internetowe i mobilne, tak i rozwiązania w zakresie platform e-commerce są w stanie znacząco wpłynąć na rozwój biznesu.

Interesuje Cię wykonanie oprogramowania dedykowanego dla firmy? Chcesz podjąć współpracę?